Wybierz profesjonalizm

"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu"

- Konfucjusz

O nas

Zajmujemy się profesjonalnie tematami związanymi z porządkami, czyszczeniem, usuwaniem zanieczyszczeń i zabrudzeń. Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego poważnie traktujemy naszą pracę. Chętnie przyjmujemy ambitne zlecenia, w których możemy sprawdzić zarówno własne umiejętności, jak i posiadany przez nas sprzęt. Dlatego używamy tylko markowych urządzeń oraz środków chemicznych, gdyż tylko one pozwolą nam osiągnąć zamierzone efekty i zyskać zaufanie klientów.

Usługi wykonywane są na terenie całego kraju. Na terenie Poznania i okolic gwarantujemy bezpłatny dojazd! Zajmujemy się również myciem okien. Dzieki bogatemu zestawowi urządzeń i doświadczeniu, nasze relalizacje cechuje wysoka jakość, oraz krótki czas realizacji.

Nasza misja

Naszą misją jest skuteczne wykonywanie prac porządkowych, czyszczenie wszelkich powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych budynków. Chcemy, aby nasi klienci docenili nasze zaangażowanie w wykonywaną pracę, dzięki czemu nasz kontakt nie będzie jednorazowy. Do wykonania prac, stosujemy sprawdzone technologie, doceniane zarówno w Polsce jak i w całej Europie.

Nasze urządzenia


Odkurzacz piorący Karcher Puzzi 200

Puzzi jest wysoce skutecznym odkurzaczem piorącym. Stosuje się go do prania dywanów, mebli, tapicerki samochodowej itp. Powierzchnia czyszczona wpierw jest zraszana wodą ze środkiem czyszczącym RM 760 lub RM 769, a po chwili następuje jej odessanie wraz ze zabrudzeniami.

Karcher Puzzi 200   Karcher Puzzi 200

"Turboszczotka" Karcher PW 30/1

Turboszczotka jest urządzeniem dodatkowym do ekstrakcji opryskowej. Stosuje się ją razem z odkurzaczem Puzzi. Nadaje się do usunięcia mocnych zabrudzeń z czyszczonych wykładzin i dywanów.

Turboszczotka Karcher PW 30/1

Odkurzacz Karcher NT 55/1 Tact

Karcher NT 55/1 Tact jest profesjonalnym odkurzaczem do zbierania zanieczyszczeń suchych oraz mokrych. Posiada zmiornik 55-litrowy, dzięki czemu można szybko wysprzątać duże powierzchnie bez przerywania pracy. Maksymalna moc urządzenia to 1380 W, dzięki czemu wytwarza podciśnienie do 23 kPa. Urządzenie może zasysać nawet samą wodę, więc można je stosować we wypadku zalanego pomieszczenia.

Odkurzacz Karcher NT 55/1 Tact   Odkurzacz Karcher NT 55/1 Tact   Odkurzacz Karcher NT 55/1 Tact

Szorowarka Karcher BR 40/10 C

Maszyna ssąco-szorująca nadaje się do czyszczenia na mokro lub polerowania równych powierzchni. Dwa przeciwbieżne wały szczotek czyszczą podłogę przy użyciu doprowadzanego płynu czyszczącego.

Szorowarka Karcher BR 40/10 C   Szorowarka Karcher BR 40/10 C   Szorowarka Karcher BR 40/10 C i odkurzacz Puzzi 200

Szorowarka tarczowa Taski Ranger

Tarczowa szorowarka do czyszczenia lub polerowania dużych płaskich powierzchni.

Szorowarka tarczowa Taski Ranger

Ręczna polerka tarczowa

Urządzenie do polerowania lakieru.


Parownica Karcher SC

Urządzenie do czyszczenia gorącą parą wodną. Świetnie sprawdza się przy myciu ceramiki, płytek ściennych i podłogowych, kabin prysznicowych i innych urządzeń sanitarnych.

Karcher SC   Karcher SC   Karcher SC

Myjka ciśnieniowa Karcher HDS

Karcher HDS to urządzenie do czyszczenia gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem. Urządzenie to dzięki silnikowi spalinowemu podgrzewa wodę do 150°C, przez co radzi sobie z trudnymi do wyczyszczenia innymi metodami, tłustymi plamami. Wysoka temperatura niszczy również trawę, mech i grzyb a nawet zabija dużą część drobnoustrojów.

Karcher HDS   Karcher HDS i Puzzi   Karcher HDS

Turbodysza obrotowa Karcher FR 30

Urządzenie dodatkowe do myjki ciśnieniowej HDS. Zapobiega powstawaniu "ścieżek" na czyszczonym betonie.

Turbodysza Karcher FR

Współpracujemy z ...


Clean System Partners

Oryginalne środki

Karcher
Tenzi
AGS

Czy wiesz, że...

info

W wyniku normalnego użytkowania, z czasem powstają silne zabrudzenia. Nie można ich bagatelizować - jeżeli nie zostaną szybko usunięte, mogą trwale odbarwić strukturę włókien.

Dacher

kontakt

Dopasowujemy się do godzin pracy wyznaczonych przez klienta.

Pracujemy również w soboty, niedziele i święta. Dojazd do klienta na terenie Poznania i okolic gratis.

Telefon: 665 657 460 / 669 901 608
E-mail: biuro@dacher.pl