Wybierz profesjonalizm

"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu"

- Konfucjusz

Czy wiesz, że... ?

 • ... producenci dywanów zalecają ich pranie co 6-18 miesięcy, w zależności od tego jak blisko wejścia do mieszkania się on znajduje?
 • ... zwlekanie z wyczyszczeniem plamy może spowodować, że nie da się jej całkowicie usunąć?
 • ... amatorskie środki czyszczące, na przykład na bazie nadtlenku wodoru (wody utlenionej), mogą nieodwracalnie uszkodzić tkaninę?
 • ... kruszejące powierzchnie betonowe można wzmocnić środkami utwardzającymi (tzw. grunty)?

Czyszczenie kostki brukowej

 • Czyszczenie kostki brukowej, to wbrew pozorom proces nie tylko mechaniczny, ale i chemiczny. Do prawidłowego wyczyszczenia kostki konieczne jest użycie specjalistycznej chemii, a także odpowiednich maszyn czyszczących.

  Przede wszystkim należy używać specjalnych urządzeń ciśnieniowych wydrapujących mech który wraz z upływem czasu pojawi się pomiędzy poszczególnymi kostkami.

  Istotny jest również fakt użycia odpowiedniej chemii - delikatnej dla roślin, kwiatów, trawy i na tyle skuteczny by zdecydowanie usunąć powstałe osady i zabrudzenia.

  Usunąć można bardzo wiele plam pochodzenia zarówno organicznego jak i syntetycznego. Usuwamy plamy po oleju silnikowym z podjazdu, ale także mchy, porosty i zazielenienia które po zimie mogą pojwić się nawet na najlepiej zabezpieczonej kostce granitowej, czy brukowej.

  Trzeba pamiętać, że zwykłe myjki ciśnieniowe dostępne w marketach mogą oczywiście pomóc w doczyszczaniu ale nie zastąpią profesjonalnego sprzętu którym dysponuje firma zajmująca się tym na zawodowo. Posiadamy myjki gorącowodne podgrzewające wodę do około 90 stopni C. co pozwala usunąć bardzo silne zabrudzenia syntetyczne tj plamy po oleju, plamy po rozlanych farbach. Czyszczenie kostki brukowej jest to proces dość czasochłonny i wymagający dużej dokładności. Każdy kto zamawia usługę doczyszczania kostki pragnie aby jego chodnik i patio wyglądały jak świeżo ułożone bez mchów, Kępków traw itp. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć w której mogą Państwo zobaczyć efekty prac. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące czyszczenia kostki, prosimy o kontakt, chętnie pomożemy.

  czyszczenie kostki poznan

   

   

Czyszczenie posadzek, doczyszczanie gresu, czyszczenie płytek

 • Każdy z nas chciałby mieć zawsze piękne i lśniące płytki, które wyglądają jakby były dopiero ułożone. Oczywiście jest to możliwe jeżeli A) właśnie wyszedł od nas płytkarz, B) dbamy o ich stan stosując odpowiednią chemię i prawidłowo je konserwujemy. Na rynku istnieje wiele środków chemicznych, które z pozoru sprawiają wrażenie profesjonalnych i pozwalających rzetelnie zabezpieczyć nasze płytki, gresy, posadzki kamienne. Niestety na rynku znajduje się bardzo dużo chemii nadającej chwilowy połysk kamiennym powierzchniom, jednak w dłuższej perspektywie środek wchodzi w mikro-pory powierzchni i trwale zabrudza jej powierzchnie. Na ratunek może przyjść profesjonalna ekipa która przy zastosowaniu odpowiedniej chemii dogłębnie wyczyści mikropory, odtłuści i zaimpregnuje powierzchnie. Nie obędzie się oczywiście bez użycia specjalistycznych urządzeń tj. szorowarek, które pozwolą na maszynowe doczyszczanie posadzek. poniżej zamieszczamy zdjęcia które pozwolą Państwu ocenić skuteczność naszych prac. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, czy wątpliwości - prosimy śmiało pytać. Chętnie udzielimy odpowiednich wskazówek pozwalających utrzymać kamienne powierzchnie w należytej czystości. Tematyka artykułu to: doczyszczanie posadzek poznań, czyszczeni gresu, czyszczenie gresu Poznań, doczyszczanie posadzek, czyszczenie płytek, czyszczenie płytek poznań, czyszczenie płytek Swarzędz, czyszczenie płytek Luboń

  czyszczenie gresu

  czyszczenie posadzek Poznań

Pranie wykładzin hotelowych, w domu i w biurze

 • Wykonujemy profesjonalne doczyszczanie wykładzin w domu, hotelach i biurach. Dzięki zastosowaniu specjalnych szorowarek efekt po wyczyszczeniu jest znacznie lepszy niż przy tradycyjnym czyszczeniu ręcznym, lub wyłącznie karcherem. Specjalne szorowarki tarczowe, lub walcowe są w stanie wyczyścić każdą wykładzinę i przywrócić jej pierwotny blask. Nawet stara wykładzina ma szanse na świeży i estetyczny wygląd. Doczyszczanie maszynami szorującymi jest szczególnie polecane w obiektach użyteczności publicznej, hotelach, szkołach, biurach. Można także doczyścić używając szorowarek wykładziny domowe, prosimy wówczas zaznaczyć podczas składania zamówienia, że są Państwo zainteresowani również tzw. trzepaniem wykładziny czym w istocie jest pranie z użyciem szorowarek.

  Frazy dla artykułu: Pranie wykładzin Poznań, pranie wykładzin Kórnik, Pranie wykładzin Luboń, pranie wykładzin Tarnowo Podgórne, pranie wykładzin Swarzędz, pranie wykładzin Nowe miasto.

  Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zagadnień związanych z utrzymaniem wykładzin w czystości prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na pytania i w miarę możliwości pomożemy.

  pranie wykładzin poznań

  Samemu trudno jest doprowadzić dywan do idealnej czystości. Często próbuje się nanosić na powierzchnię dywanu specjalne piany, żele czyszczące, bądź reklamowane w telewizji różowe preparaty które "wystarczy" wessać zwykłym odkurzaczem. Nic bardziej mylnego! W wyniki użycia zbyt dużej ilości preparatu i przetrzymania go zbyt długo na powierzchni możemy trwale odbarwić tkaninę wykładziny, czy tez dywanu. Należy oczywiście być wyposażonym w dobry odkurzacz który z powodzeniem wciągnie granulat/pianę z dywanu. Jeżeli nie mamy odpowiedniego sprzętu, lub też zwyczajnie nie chcemy ryzykować możemy zwrócić się do specjalistów, którzy w swojej ofercie posiadają odpowiednią chemię, którą są w stanie odpowiednio wykorzystać przy użyciu dobrej klasy maszyn czyszczących.
  Pranie wykładzin Poznań
  czyszczenie tapicerki Poznań
  pranie wykładzin Swarzędz
  Czyszczenie tapicerki Swarzędz
  Pranie wykładzin Luboń
  pranie wykładzin Komorniki
  czyszczenie tapicerki Komorniki
  czyszczenie kostki brukowej Poznań
  mycie elewacji Poznań
  czyszczenie tarasów drewnianych Poznań

Jak wyczyścić...

Jak wyczyścić gumę do żucia?

W usunięciu przyklejonej do dywanu gumy dożucia pomaga schłodzenie jej kostką lodu. Guma stwardnieje i staje się mniej klejąca.

Jak wyczyścić grill ogrodowy?

W czasie grillowania tłuszcz z mięsa czy wędlin przykleja się do rusztu. Po zdjęciu z niego grillowanych produktów należy przez 15 minut ustawić ruszt tak, aby był jak najbliżej paleniska, wówczas większość tłustych zanieczyszczeń się wytopi. Pozostałe można już łątwo zdrapać twardą szczotką z odrobiną detergentu.

Jak wyczyścić plastikowe naczynia?

Naczynia plastikowe są bardziej podatne na zarysowania od naczyń szklanych lub ceramicznych i bardzo mało wytrzymałe na wysoką temperaturę. Dlatego nie zaleca się czyszczenia ich w automatycznych zmywarkach.

Jak wyczyścić kuwetę dla kota?

Kuwetę można czyścić gorącą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Nie należy stosować środków opartych o związki chloru, gdyż wchodzą one w reakcję z zanieczyszczeniami zawierającymi amoniak tworząc niebezpieczne opary.

Jak wyczyścić płytę CD?

Płyty CD, DVD lub Blue Ray należy odkurzać miękką suchą ściereczką. Najlepiej do tego się nadaje materiał do czyszczenia okularów. Wycierać ruchami okrężnymi, wzdłuż "ścieżek".
Jeżeli płyta jest porysowana i odtwarzacz nie chce jej czytać można spróbować wyszorować ją miękką szczoteczką do zębów z użyciem pasty do zębów, na koniec nie splukiwać pasty, tylko wytrzeć płytę do sucha.

Jak wyczyścić klawiaturę komputerową?

Klawiatura komputerowa jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych miejsc w naszych domach czy biurach. Wpierw należy klawiaturę obrócić "do góry nogami" i kilka razy lekko udeżyć, aby wysypać drobne okruszki itp. Następnie przestrzenie między klawiszami przedmuchuje się sprężonym powietrzem w puszce. Klawisze od góry można umyć lekko wilgotnym materiałem. Należy to robić przy wyłączonym z prądu komputerze.

Oryginalne środki

Karcher
Tenzi
AGS

Czy wiesz, że...

info

W wyniku normalnego użytkowania, z czasem powstają silne zabrudzenia. Nie można ich bagatelizować - jeżeli nie zostaną szybko usunięte, mogą trwale odbarwić strukturę włókien.

Dacher

kontakt

Dopasowujemy się do godzin pracy wyznaczonych przez klienta.

Pracujemy również w soboty, niedziele i święta. Dojazd do klienta na terenie Poznania i okolic gratis.

Telefon: 665 657 460 / 669 901 608

E-mail: biuro@dacher.pl